Powrót na stronę Przybornik/Rozdziały

Tom 1 - Tom 1

Rozdział 9 - Nowe umiejętności

Po ciężkiej walce z Varewolf'em otrzymaliśmy, po 100.000 doświadczenia.

Nie był to jednak powód do radości – była, to bowiem pierwsza walka, w której odnieśliśmy duże straty.

Kyoshiro opatrzył ranę Shinzuke, po czym postanowili przeszukać poszukiwaczy, którzy wcześniej walczyli z Wilczkiem. Posiadali kilka ciekawych przedmiotów i małe ilości złota < łącznie około 100 srebrnych monet, Z tych wszystkich fantów Kyoshiro najbardziej zainteresował sztylet posiadany przez jednego z łuczników, od którego wyczuć można było pewnego rodzaju moc.Shin – Jeden z tych gości... Posiadał jakąś dziwną zdolność. Pamiętasz, to jak jego miecz się zaświecił?

Kyo – Taa. Był w stanie przeciąć ogon bestii, mimo iż wcześniej jego miecz po prostu nie zrobił jej nic.

Shin – prawdopodobnie to jakieś wzmocnienie ostrza... Spróbuj go wchłonąć. Jeśli uda ci się tego nauczyć zyskamy niezłego asa w rękawie.

Kyo – Pozbędziesz się pozostałych? Później ustalimy co zrobić z boss'em. Mam pewien plan.Shin skinął głową, po czym poszli „pozbyć się dowodów”Shin – Grupa tych poszukiwaczy musiała być naprawdę silna... Pierwszy raz dostałem po punkcie genetycznym za każdego wchłoniętego osobnika.

Shin spojrzał się na Kyo który myślami gdzieś odleciał.

Shin – nie śpij!

Kyo – zostawię to bez komentarza. Moja umiejętność to naprawdę cziterstwo. (Cziter - osoba, która oszukuje (zarówno w grach jak i w realu).

Shin – Co masz na myśli?

Kyo – Domyślałem się, że mogę zaabsorbować jego umiejętność... ale żebym miał rozwiniętą do poziomu jak on ją posiadał?

Shin -Udało się? Zdobyłeś tę umiejętność?

Kyo - Yhym. Z tego, co udało mi się zrozumieć, ta umiejętność wzmacnia możliwości bojowe moich mieczy o 70% na czas 10 minut. Skill na 7 poziomie....

Shin – Spróbuj tego użyć.Aktywowałem nowo nabytą umiejętność – moje oba ostrza zaczęły się świecić. Postanowiłem wypróbować ich możliwość na drzewie. Efekt – Jednym ciosem przeciąłem drzewo o średnicy 13 cm.

Widziałem, że Shinzuke stał zamurowany – nie dziwie się sam się zdziwiłem, mimo że ja to drzewo rozwaliłem... To był rodzaj techniki, której będę chyba dość często używać – jest wręcz wspaniała!!!!

Przez 5 minut panowała niezręczna cisza.

Mówiłeś, że masz jakiś plan co zrobić z boss'em? - zapytał Shin

Spróbujmy zaabsorbować tego boss'a jednocześnie. Nigdzie nie jest powiedziane, że jest to zakazane czy coś – Odpowiedziałem.

Po chwili namysłu Shin odpowiedział: można spróbować.

Kyoshiro i Shinzuke podeszli do miejsca, w którym leżały szczątki ich ostatniego przeciwnika.Shin – Gotowy?

Kyo – Zawsze!Kyoshiro użył „Przechwycenia” na Varewolfie w tym samym czasie co Shin użył „Przejęcia Genetycznego”. Jednak stało się coś, czego się nie spodziewali. W pewnym momencie poczuli niesamowity ból, nie wiedząc czemu, z jakiegoś powodu stracili przytomność. Obudzili się jakieś 10 minut później.Shin – co to do cholery jasnej było?

Kyo – żebym to ja tylko... Czekaj, a tobie co się stało?Shinzuke chciał odpowiedzieć, lecz w tym samym momencie zauważył zmianę u Kyoshiro – jego prawe oko przybrało kolor czerwony.Kyo – czemu tak mi się przyglądasz?

Shin – twoje prawe oko, zrobiło się czerwone...

Kyo – Żartujesz? Twoje też.

Shin – Czyżby nasza próba jednoczesnego wchłonięcia zakończył się porażką?W momencie wypowiedzenia tych słów, przed Kyoshiro i Shinzuke wyskoczyło okienko.

Nabyto nową zdolność:

Podwójna absorpcja: Umiejętność ta pozwala Czarnemu i Białemu smokowi na wchłonięcie tej samej ofiary. Musi być użyte przez oba smoki w > tym samym momencie — oba smoki otrzymają połowę maksymalnych profitów ze wchłonięcia ofiary.

Smoczy Wzrok – Zwiększa pole widzenia, ulepsza postrzeganie, umożliwia przewidywanie ruchów do pewnego stopnia oraz umożliwia postrzeganie w ciemnościach. Unikalna zdolność Białego i Czarnego Smoka.Shin – Hej...

Kyo – co?

Shin – Czy ty też dostałeś 2 nowe zdolności?

Kyo – Taa, nie wiem, czy uznać to za sukces przy eksperymentowaniu, czy szczęśliwy wypadek...

Shin – Chyba raczej udany eksperyment.

Kyo – Smoczy wzrok umożliwia, postrzeganie w ciemnościach... Widzenie w ciemnościach? Coś pięknego.

Shin – Mowa o zdolnościach. Podwójna absorpcja umożliwi nam wchłanianie silniejszych przeciwników. Mam nadzieję, że nie będziemy przeżywać podobnego bólu jak teraz...

Kyo – Nic nie mów. Myślałem przez chwilę, że się przekręcę...

Shin – Właśnie. Sprawdź, jak dużo siły dało, za wchłonięcie wilczurka.Kyoshiro otworzył status i to, co ujrzał, lekko go zamurowało. Dostał po 50 punktów każdej statystyki, nie wspominając o tym, że po walce z tym boss'em jego poziom podskoczył do 11.Kyo – Czy to ma jakieś ograniczenia?

Shin - Co masz na myśli?

Kyo – 50 punktów każdej staty. Dodatkowo 11 poziom daje mi kolejne 20 do wykorzystania.

Shin – … Cziter… Na jakich kodach ty lecisz?

Kyo – Właściwie to sam chciałbym to wiedzieć.

Shin – Będę musiał przeprowadzić kilka eksperymentów na tej mojej zdolności.

Shin dostrzegł szpony oraz dziwny błyszczący przedmiot w okolicach miejsca gdzie wcześniej leżało truchło Verewolfa

Kyo – Myślałem, że nic mnie nie zdziwi. Nie dość, że z bossa wypadł pierścień, to jeszcze zostały szpony.

Shin – Szpony można użyć jako dowód ubicia tej bestii. Co do tego pierścienia, trzeba zobaczyć, czym on jest i czy daje jakieś efekty.

Shin - „Statystyki Pierścienia”„Magazynujący Pierścień (Poziom 3) – Pierścień umożliwiający przechowywanie przedmiotów. Posiada pojemność 10x10m² zapełnioną skrzyniami. Skrzynie pojawiają się zgodnie z wolą właściciela pierścienia”Kyo – i jak?

Shin – Wydaje mi się, że znalazłem nam magazyn...

Kyo – huuh?Shinzuke przyzwał jedną skrzynie – Była ona rozmiarów 2x2m².

Nie chcąc przedłużać swojego pobytu w tych okolicach, wrzucili do niej całe uzbrojenie pozostałe po poszukiwaczach. Po tej czynności poszli po swoje konie, które wcześniej ukryli w bezpiecznej jaskini oraz ruszyli w kierunku miasta.

Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 Bliźniacze Smoki Team

Wybierz rozdział

Kolorystyka

Jasny Ciemny Sepia

Wielkość tekstu ({{fontSize}}px)

A- A+ A