Powrót na stronę Przybornik/Rozdziały

Tom 1 - Tom 1

Rozdział 15 - Kontrola

W momencie osiągnięcia żywiołu przez Shina, Kyoshiro postanowił spróbować awansować na wyższy poziom ducha – do tej pory zwiększał swoją skuteczność w walce ostrzami.

Jako iż miał większe pojęcie o energii ducha niż tej Ki, postanowił udać się w okolice wodospadu, znajdującego się niedaleko gór, zamieszkanych przez nich.

Przygotował i zabezpieczył teren oraz udał się na kamień, znajdujący się przy podłożu wodospadu.

Usiadł na nim oraz rozpoczął swoją medytację.

Myśli Kyoshiro skupiły się na jednym:

Muszę się wyciszyć. Stać się jednością z całym światem. Nic nie dzieje się bez mojego pozwolenia. Jestem Absolutem – widzę całokształt przyszłości.

W tym samym momencie całkowicie skupił się na swojej medytacji. Po około 3 godzinach usłyszał wewnątrz siebie głos – nie był to głos, który znał – był to głos kobiecy – delikatny, a jednak stanowczy.? - Kim jesteś?

Kyo – Absolutem. Stwórcą.

? - Jaki jest twój cel?

Kyo – Anihilacja każdego mojego wroga.

? - Uważasz się za silnego, skoro mówisz takie rzeczy? Nie jesteś zbyt zarozumiały?

Kyo – Znaj swoje miejsce!

? - Zdajesz sobie sprawę, do kogo to mówisz?

Kyo -Nie interesuje mnie to. Jeśli mi się sprzeciwisz – zabije cię – bez względu na to, kim lub czym jesteś.Tajemniczy głos zaśmiał się.? - Haha. Lubie cię dzieciaku. Udzielę ci swojej mocy.

Kyo – Co masz na myśli?

? - Czyż nie wezwałeś mnie do tu, aby stać się silniejszym?

Kyo - …

? - Udzielę ci swojej mocy. Światłość nie jest taka miła jak się każdemu wydaje. Biorąc pod uwagę twój charakter, jestem w pewna, że zrozumiesz, na czym polega prawdziwa „Kontrola”

Kyo - „kontrola”?

? - Zgadza się. Przekazuje ci tę moc – będę bacznie obserwowała twoje poczynania.

Kyo – Co masz na myśli?

? - Jestem wszystkim – a zarazem niczym. - Kiedyś to zrozumiesz..Po wypowiedzeniu tego zdania – tajemnicza postać zniknęła.

Jego świadomość powróciła do miejsca, w którym znajdowało się jego ciało – otoczone przez niesamowitą barierę światła. Otworzył oczy – nie wiedział, czy to, co się zdarzyło było prawdziwe, czy tylko snem/urojeniem.

Jako że zrobiło się dość ciemno, chciał udać się w kierunku swojego domu. Jednak tak profilaktycznie postanowił sprawdzić swój status/ umiejętności.Kyo - „okno postaci”Imię Kyoshiro Kusaribe

Klasa Legendarny Biały Smok

Płeć Mężczyzna

Rasa Człowiek

Poziom 16

Życie 16.000

Siła ataku 400 + 94 (Podwójne Ostrze)

Obrona 150

Siła 200

Szykość 170 + 10 (Podwójne Ostrze)

Wytrzymałość 160

Inteligencja 120

Zręczność 100

Posiadane punkty 0


Umiejętności: Przechwycenie — Umiejętność wykradająca umiejętności oraz siłę przeciwnika. Każda ofiara tej umiejętności traci całą swoją siłę oraz umiejętności, które trafiają prosto do Białego Smoka. Pełne możliwości tej umiejętności są nieznane - wiadomo, tylko że rozwija się ona wraz z posiadaczem, dając mu niesamowite zdolności. Unikalna Umiejętność posiadana tylko przez Białego Smoka

Wzmocnienie ostrzy: wzmacnia możliwości bojowe (dmg) mieczy o 70% na czas 10 minut.

„Kontrola” - Jesteś w stanie przejąć całkowitą władzę nad swoim przeciwnikiem – ofiara, na której zostanie to użyte, przez pewien czas jest całkowicie podatna na twoje rozkazy. Skuteczność umiejętności rośnie w siłę wraz z posiadaczem.

Podwójna absorpcja: Umiejętność ta pozwala Czarnemu i Białemu smokowi na wchłonięcie tej samej ofiary. Musi być użyte przez oba smoki w tym samym momencie — oba smoki otrzymają połowę maksymalnych profitów ze wchłonięcia ofiary. Umiejętność Unikalna posiadana przez Czarnego i Białego Smoka.

Smoczy Wzrok – Zwiększa pole widzenia, ulepsza postrzeganie, umożliwia przewidywanie ruchów do pewnego stopnia oraz umożliwia postrzeganie w ciemnościach. Unikalna zdolność Białego i Czarnego Smoka.

Władca Światłości – Otrzymałeś błogosławieństwo Bóstwa światła . Wraz z rozwojem twojej postaci będziesz otrzymywał umiejętności związane z tym żywiołem. - Umiejętność Unikalna Białego Smoka.

Rzemieślnictwo – ułatwia pracę przy tworzeniu różnego rodzaju przedmiotów oraz budowli.

Ujrzał to, czego się nie spodziewał – 2 nowe umiejętności widniały w jego okienku statystyk. Niesamowicie go to zdziwiło.Kyo – z tego, co mi wiadomo, Shin otrzymał tylko umiejętność związaną z żywiołem..

Wrócił do domu i podzielił się informacją z Shinzuke.

Kyo – Swoją drogą to komiczne.

Shin – co masz na myśli?

Kyo - Twój żywioł to Mrok. Mój to światłość.

Shin – coś w tym jest.Kyoshiro planował wypróbować swoją zdolność, jak tylko nadarzy się okazja – prawdopodobnie dopiero podczas wizyty w mieście mu się to uda.

Po chwili rozmyślań, poszedł do gorących źródeł, aby wypocząć, po czym postanowił pójść spać.

Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 Bliźniacze Smoki Team

Wybierz rozdział

Kolorystyka

Jasny Ciemny Sepia

Wielkość tekstu ({{fontSize}}px)

A- A+ A