Powrót na stronę Przybornik/Rozdziały

Tom 1 - Tom 1

Rozdział 22 - Niebezpieczna zagrywka

Walka z Entami trwa nadal. Zarówno Kyoshiro, Shin jak i Poszukiwacze w pelerynach stali w pozycjach bojowych.Shin – Przygotujmy sobie najlepszy teren. Oddale się kawałek, więc niech Reksio wytnie drzewka dookoła ciebie.

Kyo – Brzmi jak plan.Shin i grupa poszukiwaczy oddaliła się kawałek od Kyoshiro, w tym samym czasie Reksio swoimi szponami, zniszczył sporą ilość drzew. Teren dookoła Kyo był oświetlony, Shin znajdował się w cieniach. Oboje mogą używać pełni swoich elementów – byli bardziej niż gotowi.

Enty prawdopodobnie doszły do siebie – 2 ruszyło w kierunku Shinzuke, 2 w kierunku Kyoshiro i 2 w kierunku poszukiwaczy.Shin – Ty z niebieska opaską na ramieniu. Twoje imię?

Gordon - Gordon Kirei sir.

Shin – Postarajcie się zdjąć tych, co idą w waszym kierunku. W ostateczności – postarajcie się nie umrzeć.

Gordon - …..Po wydaniu im rozkazów, grupa Gordona przybrała swoją formację. 3 Wojowników, 2 łuczników i Mag ruszyli na swoje pozycje.Kyo – Czas rozpętać tu prawdziwe piekło!Kyoshiro stanął naprzeciw Entom, które na niego szarżowały. Jednak 2 miesięczny trening elementu daje o sobie znać. Otoczył swoje ciało barierą światła, zwiększając tym samym swoją odporność i zwiększając szybkość, po czym aktywował zdolność „wzmocnienie ostrza”

Oba enty zaatakowały jednocześnie w miejsce, w którym znajdował się Kyoshiro – znajdował to dobrze powiedziane. W momencie, gdy ich ataki miał dosięgnąć celu – Kyoshiro błyskawicznie wybił się do tyłu i skoczył w kierunku entów - pozbawiając ich gałęzi, pełniących rolę rąk. Następnie użył „Iskry”, aby ich podpalić.

Shinzuke również nie próżnował – Użył na sobie „Bariery Mroku” mającą podobne działanie do aury Kyo, Ent próbujący zaatakować Shina – skończył z odciętą ręką. Obrona Shinzuke nie miała praktycznie żadnych luk – był to skutek jego treningów z wilczkiem i Kyoshiro. Stojąc praktycznie w miejscu, Bronił się, jednocześnie zabijając swoich wrogów.

Po zakończeniu swojej roboty ruszyli, aby pomóc drużynie Gordona.Kyo – Shin walka z nimi, nie jest jakaś.. Ciekawa.. Powiedziałbym, że dość nudna..

Shin – Tsa. Czas ich spalić. Piszesz się na ognisko?

Kyo - ( Uśmiechając się) No to jazda!Kyoshiro przywołał z pierścienia magazynującego – skrzynię. Otworzyli ją, wyjęli kilka butelek, z wcześniej przygotowanymi substancjami łatwopalnymi, po czym skrzynia zniknęła.

Kyoshiro wraz z Shinzuke ruszyli w kierunku zgromadzenia Entów. Rzucili butelkami w większe grupy entów, po czym, Kyoshiro od frontu swojego przeciwnika użył Podpalenia. Shin używając „pierścienia żywego ognia” wykonał podobny manewr na tyłach wroga.

Było to kwestią 30 minut – większość entów spłonęło( nie wspominając o sporej części lasu, która poszła z dymem >_<*) , a pozostali zostali wybici.Kyoshiro otrzymuje 170.000 Doświadczenia

Shinzuke otrzymuje 170.000 DoświadczeniaWalka zakończona – rany ponieśli jedynie Gordon i jego ludzie.Shin – Skoro mamy już spokój, chciałbym wiedzieć, co was tu sprowadza.

Gordon – prawdopodobnie to samo, co was. Przyjęliśmy zlecenie w gildii.

Kyo - Wydawało mi się, że nie można przyjąć tego samego zlecenia..

Gordon – To zależy. Każda gildia ma inne zasady.

Shin – Rozumiem. To wiele wyjaśnia.

Gordon – nie wiem jak mamy wam podziękować. Nasza sytuacja była.. Kiepska..

Kyo – Coś w tym jest. Swoją drogą niedługo będziemy musieli ruszać dalej.

Shin – Ta. Mam nadzieję, że poradzicie sobie od tego momentu sami.

Gordon – wracamy od razu do naszego miasta. Czeka nas jeszcze sporo treningu.. Przyjmijcie to – takie skromne podziękowanie za waszą pomoc.Gordon wręczył Shinowi 3 złote monety.Shin – Dziękuję. Przydadzą się ( Powiedział Shin uśmiechając się). Kyo, co jest naszym następnym celem?

Kyo – Zmutowane jaszczurki oraz gnomy. Praktycznie ta sama okolica będzie.

Shin – Ta sama okolica?

Kyo – Yup. Według mapy Jaszczurki będą w okolicach wodospadu, a gnomy bardziej przy jaskiniach.Jako że większość entów spłonęła, postanowiliśmy odpuścić sobie ich absorbowanie. Wyszliśmy z lasu wraz z grupą Gordona, po czym każdy udał się w swoją stronę.

Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 Bliźniacze Smoki Team

Wybierz rozdział

Kolorystyka

Jasny Ciemny Sepia

Wielkość tekstu ({{fontSize}}px)

A- A+ A