Powrót na stronę Przybornik/Rozdziały

Tom 1 - Tom 1

Rozdział 32 - Złoto ognisty

Następnego dnia, z samego rana postanowiliśmy nabyć różnych minerałów, produktów do budowy, materiałów kowalskich i krawieckich, żebyśmy po powrocie do naszej siedziby mogli ją dalej rozwijać. Każdy powinien to wiedzieć, początki są najtrudniejsze, aczkolwiek w przyszłości się to zdecydowanie opłaci.

Gdy zakupiliśmy produkty, skręciliśmy do pobliskiej restauracji w tak zwanych slumsach, w końcu jeszcze dziś nic nie jedliśmy, Shin wilczka wysłał na polowanie, musi dużo jeść, do tego każda zabita ofiara, przybliża go do jego ewolucji, dodatkowo zrobi sobie małą rozgrzewkę. Wróciliśmy do tawerny, po kilku godzinnej dyskusji

Shin chciał przetestować kolejny poziom swojej umiejętności, mianowicie rekonstrukcję. Kyo postanowił z Eun ruszyć na miasto – aby Shin mógł się w pełni na tym skupić – z doświadczenia wie , że kontrola nad umiejętnościami nie należy do najłatwiejszych.

Gdy Shin był już sam, usiadł po turecku, po czym złapał się za oko, które stracił w walce z bossem klasy C.

Po czym zaczął wypowiadać zaklęcia, swojej magii genetycznej.

Ja Shinzuke Askuar, poświęcam swoje trzysta kodów genetycznych, w celu stworzenia nowego oka, które to straciłem, w boju.

Boom, nagle cały pokój zaczął świecić jasno bladym światłe, po czym nagle mroczna aura wydobyła się z otoczenia, i zaczęła być wchłaniana przez Shina.

Godzina, dwie, trzy minęły, lecz póki, co Shinzuke dalej trzymał się za oko, lecz ciągle nie zbliżał się do końca, wchłonął dużą ilość mrocznej aury, aż tu nagle złoto ogniste światło zaczęło wypełniać całe pomieszczenie.

W umyśle Shina pojawiła się postać o jednym oku, oko te było całe czarne, lecz po środku miało jedną kreskę, złoto ognistego koloru, i nagle ów osoba przemówiła.

Ty, wybraniec bogów, ten, który może mieć ciało bogów, twoja modlitwa zostanie wysłuchana.

Nagle tajemnicza postać ucichła, po czym całe światło z pomieszczenia znikło, nagle Shin poczuł mrowienie aż nagle przed nim ukazał się komunikat.

„Oko Nicości” Pradawne oko bóstwa mroku, daje możliwość sprawdzenia możliwości ciała twojego przeciwnika, oraz jego statystyk, dodatkowo, dodaje możliwość wzmocnienia ataków dalekiego zasięgu.

Shin, nagle zauważył, że widzi okiemm, które stracił, po czym podszedł do lustra, które miał w pokoju, i to, co zobaczył, było lekko mówiąc straszne, jego oko było całe czarne, po środku oka była kropka koloru złoto czerwonego .

Od razu chciał przetestować swoje nowe oko, wszedł w okno w pokoju, i spojrzał na pobliskiego strażnica krążącego po okolicy, i skupił się na nim swoim nowym okiem, po czym, obok żołnierza pokazały się jego statystyki wraz z jego kondycją.

Shin był bardzo szczęśliwy, to była naprawdę potężna umiejętność oczna, teraz mógł być pewien, siły swojego przeciwnika, czy da mu radę czy nie, czy warto się go pozbyć, czy szkoda zachodu.

Od razu wyszedł z pokoju, by zejść na dół tawerny by coś zjeść i wypić, po 30 minutach, zauważył, że Kyo z Eun wrócili, więc od razu ich zawołał do siebie, Kyo był strasznie ciekaw czy się mu udało, podchodzą bliżej, zauważył oko Shina, nie wiedział, co powiedzieć, to oko było naprawdę przerażające.

Shin, po chwili rozmowie, wyjawił im jak działa jego oko, po czym powiedział, że to jak on to widzi, jest czymś, co mu strasznie ułatwi każde polowanie, czy to na człowieka, ogra, wilka, czy inne żyjące stworzenia.

Kyo stwierdził, że mają teraz kolejny atut, który wzmocni przyszłość klanu smoków, który w wkrótce zostanie utworzony oficjalnie.

Po czym wszyscy zaczęli świętować, byli tak głośni, że cała dzielnica, na której się znajdowała ich tawerna, słyszała ich, lecz osoby będące w tawernie, wiedzieli jak potężnymi są oni osobami, i bali się zwrócić im uwagę, by byli kilka tonów ciszej, po całonocnej libacji alkoholowej, poszli do swoich pokoi iść się przespać, gdyż kolejnego dnia planują wrócić do swojego „ domu „.Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 Bliźniacze Smoki Team

Wybierz rozdział

Kolorystyka

Jasny Ciemny Sepia

Wielkość tekstu ({{fontSize}}px)

A- A+ A