Powrót na stronę Przybornik/Rozdziały

Tom 2 - Tom 2

Rozdział 43 - Trasa konwoju

Szliśmy trasą konwoju, słońce dziś strasznie mocno dawało czadu, jakieś 40 stopni w cieniu, no jakaś masakra. W taką pogodę trzeba dbać o okrycie głowy, dodatkowo trzeba pić dużo wody, ale w podróży takiej jak ta jest to Ciężkie, dochodzi do tego zmęczenie walką jak i sama podróż.

Postanowiliśmy chwilę odpocząć przy pobliskim strumyku który to był nieopodal drogi, zawsze to jakieś ochłodzenie w tak upalny dzień jaki jest dziś.

Po kilku minutach koło strumyka postanowiliśmy sprawdzić sobie nasz okna statystyk, by być w miarę na bieżąco ze swoimi możliwościami bojowymi, zwłaszcza że za kilkanaście godzin, możemy mieć starcie z wrogą armią, która to rozbiła sobie obóz, i nie wiadomo ile czasu odpoczywają już.

Pierwszy statystyki pokazał Shinzuke, po czym każdy zaczął je zapamiętywać, by wiedzieli w jakiej sytuacji, jakie mogą być możliwości Shina.

Imię: Shinzuke Askuar

Klasa: Legendarny Czarny Smok

Płeć: Mężczyzna

Rasa: Człowiek

Poziom: 45

Życie: 30.000

Siła ataku: 600 + 525 (Dwuręczny miecz z ciężkiej białej stali)

Obrona: 350 + 10 (opaska obronna)

Siła: 300

Szykość: 200

Wytrzymałość: 300

Inteligencja: 210

Zręczność: 120

Posiadane punkty: 0

Dodatkowo zostały zbadane umiejętności i ich analiza ze statystykami.

Shinzuke może działać równie dobrze w ataku jak i szpiegostwie.

Następnym w kolejce był Kyo, którego statystyki były największe z całej paczki, lecz też trzeba było je obadać i przeanalizować co można mu zrobić w danym momencie a co nie. Oczywiście limity nikogo nie obowiązywały – zwłaszcza nas..

Imię: Kyoshiro Kusaribe

Klasa: Legendarny Biały Smok

Płeć: Mężczyzna

Rasa: Człowiek

Poziom: 45

Życie: 30.000

Siła ataku: 900 + 450 (Katana z ostrej czarnej stali )

Obrona: 250

Siła: 450

Szykość: 375 + 50 (Katana z ostrej czarnej stali )

Wytrzymałość: 300

Inteligencja: 300

Zręczność: 250 + 50 (Katana z ostrej czarnej stali )

Posiadane punkty: 0

Kyoshiro posiadał dużo ataku, więc na pewno będzie dla niego wiele zadań na doszczętną anihilację osób wchodzącym nam w paradę.

W końcu nadeszła kolej na Eun, skromną , śliczną oraz równie niebezpieczną Lisicę.

Imię: Eun Raan

Klasa: Kumiho

Płeć: Kobieta

Rasa: Boska Lisica

Poziom: 40

Życie: 25.000

Siła ataku: 700 + 350 (Włócznia Ciemnej Stali)

Obrona: 225

Siła: 350

Szykość: 300

Wytrzymałość: 250

Inteligencja: 250

Zręczność: 150 + 20 (Włócznia Ciemnej Stali)

Posiadane punkty: 0

Po przeanalizowaniu Eung, Shin wraz z Kyo stwierdzili że może ona odpowiadać chociażby za wtapianie się w tłum, skromna dziewczyna, której nikt nie zna, mogąca działać z ukrycia, zabić, spalić, rozgrzebać, wypatroszyć – lub chociażby zwabić przeciwników do dwóch brutalnych sadystów którymi jesteśmy... hahaha

Po godzinnej rozmowie, mającej na celu przeanalizowanie swoich możliwości, wszyscy ruszyli ponownie w stronę obozu wroga, który to trzeba zniszczyć, bo zagraża ich interesowi, w którym można nieźle zarobić!

Złoto to potęgi klucz, w tym świecie, za złoto kupisz wszystko. - dosłownie.

Podróż była strasznie nuda, w okolicy nie było nic ciekawego na co można by było spojrzeć, pooglądać czy coś w tym stylu, lecz tu w kółko było to samo, pola z pszenicą, drzewa i droga.

Po kilku dziesięciu minutach drogi, na drodze spotkali kilka osób, byli to sami mężczyźni, było ich łącznie siedmiu, każdy z nich miał w Ręku zwykły miecz, a na sobie mieli zwykłe skórzane zbroje, które za dużo ich nie obronią, gdy podjechali do nich, zapytali się, czy coś się stało, że mają miecze, oni natomiast odparli, że zbierają z okolicy wieśniaków by się zbuntować przeciwko królowi, który to wykorzystuje ich za bardzo, tylko po to by mógł wykarmić żołnierzy.

Shinzuke zaczął się śmiać, i powiedział do Kyo, a nie mówiłem? Nie mówiłem? Hahaha W końcu ludzie zaczynają się buntować w królestwie króla marionetki, hahaha beznadziejna sprawa. Tak beznadziejna że chce mi się ciągle śmiać hahaha.

Cóż, król ma problem, poniesie małe straty uprawne, jak i w żołnierzach, mimo że wieśniacy mają małe szanse na wygraną, trzeba wziąć pod uwagę fakt że część żołnierzy może się zbuntować – ba – skoro to oficjalni mieszkańcy ich królestwa, jest to bardziej niż pewne, że wybijanie swoich pobratymców im się nie spodoba...

Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 Bliźniacze Smoki Team

Wybierz rozdział

Kolorystyka

Jasny Ciemny Sepia

Wielkość tekstu ({{fontSize}}px)

A- A+ A