Powrót na stronę Przybornik/Rozdziały

Tom 2 - Tom 2

Rozdział 47 - Zbliżająca się wojna

Dotarliśmy przed ogromny budynek klanu zwanego klanem Dwugłowego Wilka. Dosyć specyficzna nazwa, może kiedyś założyciel tego klanu zabił taką bestię? Cóż, mniejsza z tym, mały, malutki szczegół.

Wchodząc do klanu, od razu przy samym wejściu powitało nas 8 strażników, Shinzuke od razu przejrzał ich statystyki, po czym wyraził podziw i zdumienie, każdy z ów strażników był powyżej 60 poziomu, naprawdę, wysokie poziomy, i służą oni jako strażnicy huh.

Po czym spojrzał na Kyo i Eun i pokazał 6 palców, żeby wiedzieli, że strażnicy mają ponad 60 poziom. Gdy tylko pokazał im 6 palców, oni od razu kiwnęli głową, że rozumieją.

Strażnicy, którzy podeszli przywitali Shin’a, Kyo i Eun, po czym zapytali się ich, co ich tu sprowadza, i czy może byli z kimś umówieni.

Shin im natomiast odparł, że poszukuje pracy, pracy, dzięki której będzie mógł sowicie zarobić. Po czym strażnicy od razu odpowiedzieli, że można przyjąć zadania, lecz trzeba zapłacić wpisowe, oraz podpisać kilka papierów, w których zrzekamy się jakiejkolwiek rekompensaty dla rodziny, gdy w trakcie wykonywania zadania któreś z nas umrze.

Od razu spytaliśmy się, jakiego to typu zadanie oferuje klan Dwugłowego Wilka, w odpowiedzi, dowiedzieliśmy się, że klan Dwugłowego Wilka poszukuję osób, którzy dołączą do ich prywatnej armii, która wyrusza na podbój jednego z królestw, w którym to znajduje się nasza główna baza, to samo królestwo, w którym się pojawiliśmy pierwszy raz w tym świecie, Królestwo Grodd, najsłabsze na całym kontynencie.

Pierwszą naszą myślą było, że za dużo sobie pozwalają, zbierając armie, na tak słabe królestwo, czuć, że chcą przejąć całkowicie całe Królestwo Grodd, a na to pozwolić nie możemy, w końcu należymy do tego królestwa, i do tego królestwa przynależy nasz klan, a jako że przynależymy do najsłabszego królestwa na całym kontynencie, daje to nam satysfakcję, by rosnąć w siłę, i zatrząsnąć światem huhu.

Po czym bez zastanowienia podpisaliśmy wszystkie papiery, zapłaciliśmy i dołączyliśmy do prywatnej armii Dwugłowego Wilka, dowiedzieliśmy się, że klan Dwugłowego Wilka, ma już armię liczącą blisko 15.000 Tysięcy żołnierzy, a średni poziom żołnierza to 30! Jak na taką liczbę poziom średni 30 jest spory. Wręcz przerażający. Do tego prawdopodobnie, kilka innych klanów zbiera armie dla tego samego celu.

Po zrobieniu wszelkich formalności otrzymaliśmy odznakę dwugłowego wilka, na której była jedna gwiazdka, od razu po otrzymaniu odznak wyjaśniono nam system gwiazd na odznace.

★ – Zwykły żołnierz
★★ – Żołnierz drugiego stopnia
★★★ - Kapitan
★★★★ – Dowódca oddziałów
★★★★★ – Generał

Po czym stwierdziliśmy, że ten system jest dosyć prosty, a jednocześnie dobry, bo łatwo można rozpoznać kogoś wyższej rangi w dosyć prosty sposób.

Dodatkowo mamy stawić się jutro o piątej rano na dziedzińcu klanu Dwugłowego Wilka, w celu przydzielenia do oddziału, po czym w godzinach popołudniowych mamy już wyruszyć na wojnę, cóż, nie chcieliśmy ruszać od razu, ale skoro tak się dzieje, to znaczy, że tak musi być.

Ruszyliśmy do tawerny, którą mijaliśmy zaraz przy wejściu do miasta, było tam wiele silnych osób, dodatkowo tawerna wydawała się dosyć dobrej jakości, w celu lepszego snu, postanowiliśmy tam przenocować, a następnie stawić się w klanie Dwugłowego Wilka.

Na koniec dnia Shinzuke postanowił użyć swoich 400 kodów genetycznych, w celu wzmocnienia swojej klatki piersiowej.

Dotykając swojej klatki piersiowej lewą i prawą dłonią, zaczął wymawiać zaklęcie, zaklęcie modyfikacji genetycznej, dodatkowo postanowił dodać do tego zaklęcia trochę mrocznej energii kii, którą dysponował.

Shinzuke nagle poczuł potężny ból, czuł, że ucieka z niego życie, ale postanowił nie przestawać, i starał się nie myśleć o bólu, myślał tylko o skutecznym i szybkim rozwoju swojego ciała.

Po blisko trzygodzinnej modyfikacji, światło zdolności modyfikacyjnej znikło, w tym samym czasie ku oczom Shin’a pojawiło się okno uzyskanego efektu modyfikacji genetycznej.

Modyfikacja genetyczna: klatka piersiowa 
[Smocza klatka piersiowa poziom 1 (00.00%)]
Smocza klatka piersiowa redukuje otrzymywane obrażenia o 5% na poziom, maksymalny poziom to 5, możliwość rozwoju na wyższą klasę.

Shinzuke krzyknął z całych sił „Yeeeeah”, „Udało mi się!”.


Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 Bliźniacze Smoki Team

Wybierz rozdział

Kolorystyka

Jasny Ciemny Sepia

Wielkość tekstu ({{fontSize}}px)

A- A+ A