Powrót na stronę Przybornik/Rozdziały

Tom 2 - Tom 2

Rozdział 51 - Próba

Mając trzy dni wolnego czasu, postanowiliśmy troszkę wypocząć, w końcu od czasu do czasu każdemu należy się odpoczynek. 
 
W tym czasie, Shinzuke postanowił pobawić się modyfikacją, którą planował wypróbować już dosyć spory kawałek czasu temu, lecz nie odważył się spróbować, no ale cóż zaszkodzi spróbować, w końcu musi to zrobić, więc postanowił wykorzystać ów trzy dni wolnego do pobawienia się modyfikacją. 
 
Położył przed sobą swój ogromy miecz, po czym położył na nim swoje dłonie, po czym zaczął dogłębnie badać ten miecz, po godzinnym badaniu miecza, stwierdził że może spróbować. 
 
I zaczął modyfikację genetyczną na mieczu, obawiał się skutków ubocznych które mogą wystąpić.
 
Zaczęło świecić bardzo jasne światło, w tym momencie przed Shinem ukazało się okienko.
„Czy chcesz zmodyfikować dwuręczne ostrze?”
Shinzuke w swoich myślach odpowiedział „Tak, ja Shinzuke Askura chcę zmodyfikować to dwuręczne ostrze”
 
Gdy tylko zakończył wymawiać swoje słowa, czarnoniebieskie światło zaczęło świecić, po czym zostało wchłaniane przez ostrze, w tym samym czasie Shin poczuł zmęczenie, gdy wyskoczyło mu kolejne okienko. 
„Ile chcesz poświęcić kodów genetycznych na modyfikacje tego ostrza? Posiadasz 39 punktów”
Shinzuke, zdążył złapać oddech, po czym w myślach odpowiedział „Chcę poświęcić wszystkie 39 punktów genetycznych na modyfikację tego miecza”.
 
‘Boom. 
 
Shinzuke poczuł że ciśnienie wciska go coraz bardziej w ziemie, to była potężna moc ssąca. 
 
Minęła godzina, dwie, trzy, cztery. 
 
Shinzuke dalej klęczał przed mieczem który wchłaniał czarnoniebieskie światło. 
 
W tym momencie, Kyo i Eun, weszli do pokoju, i byli dosyć zdumieni, gdyż czuli ogromną presje ze strony miecza jak i Shina. 
 
Postanowili usiąść na łóżku, i przyglądali się Shinowi, minęły kolejne trzy godziny, lecz Shin dalej nie ruszył się, chociażby na moment. 
 
Minęła noc, było koło godziny 11.00 Rano, gdyż nagle Shin zaczął się poruszać, światło które było wchłaniane przez miecz, zaczęło otaczać Shina, wyglądem przypominając aurę SSJ. 
 
Po czym zaczęła wchodzić w ciało Shina. 
 
Nagle Shin otworzył oczy a przed jego oczyma ukazało się okno modyfikacji. 
„Gratulacje, była to pierwsza operacja genetyczna na materii martwej, Modyfikacja zakończona powodzeniem”
Po czym dotknął swojego miecza, i krzyknął „okno informacji”
[Dwuręczny czarny miecz demonicznego trolla]  LvL 1/5 
Do następnego awansu [150 zabitych ludzi którzy są na minimum 45 poziomie]
Siła ataku: 785 
Obrona: 120
 
Dodatkowe umiejętności: 
Średnie obrażenia 1%
Shinowi opadła szczęka, nie mógł uwierzyć, że uda mu się zmodyfikować ten miecz, a co do tego w tak zadowalający sposób. 
 
Po czym chwycił miecz za rękojeść, po czym poczuł zdumienie, modyfikacja genetyczna, zmniejszyła o jakieś 2 kilogramy, wagę tego miecza, dzięki czemu Shin będzie mógł wykonywać w jakimś stopniu szybszy ruch tym mieczem. 
Był bardzo zadowolony, w ciągu jednego dnia, udało mu się zmodyfikować miecz, do tak ekstremalnego poziomu rozwoju. 
 
Po kilku minutach Shin w końcu spostrzegł, że obok niego stał Kyo z Eun, którzy to gapili się na Shina jak na jakiegoś wariata, który to trzymał w ręku jakiś skarb. 
 
Po krótkiej chwili Shin dał im sprawdzić informacje o mieczu, po kilku minutach zaczął się śmiać, Kyo i Eun spojrzeli na niego, i spytali z czego się śmieje. On natomiast odparł im tym, że właśnie weszli w stan oszołomienia, niczym on sam przed paroma minutami. 
 
Zaczęli się śmiać, po czym Kyo powiedział „Shin, nie wiem jak Ci to powiedzieć, ale jesteś niczym tiger bonzo… który jest hakerem i oszukuje życie”.
 
Shin zaczął się śmiać, i odpowiedział „Haha, sorry, to nie moja wina że posiadam takie zdolności, cieszcie się, że nie są to umiejętności jakiegoś potężnego wroga hahaha”.
 
Po godzinnej dyskusji nad możliwościami bojowymi, względem modyfikacji broni postanowili zejść jak to zawsze do tawerny zjeść coś, można nazwać ich mianem największych żarłoków jakich to świat jeszcze nie widział. 
 
Kolejne dwa dni, Shin spędził na przyzwyczajaniu się do nowego miecza, Kyo wzmacniał swoje umiejętności kontroli światłem, a Eun trenowała styl włóczni. 
 
2 kolejne dni szybko minęły, nadszedł czas wstawienia się w obozie oddziału szturmowego dwugłowego wilka. 
 
 

 Notka: Nikt się nie spodziewał, ale prawda jest taka, że modyfikacja genetyczna, może modyfikować również do woli, różnego rodzaju przedmioty martwe. Oczywiście, istnieje ryzyko stracenia czegoś, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana (Szampona) i  to takiego ruskiego! Za 5 zł. 

Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 Bliźniacze Smoki Team

Wybierz rozdział

Kolorystyka

Jasny Ciemny Sepia

Wielkość tekstu ({{fontSize}}px)

A- A+ A