Powrót na stronę Przybornik/Rozdziały

Tom 2 - Tom 2

Rozdział 74 - Wewnętrzna wojna klanów (24)

Gdy tylko cała paczka się rozdzieliła, Eun stała naprzeciwko jednego z kapitanów, który wcześniej znieważył jej klan.

Patrząc na swojego przeciwnika z niesamowitą pogardą w oczach, utrzymywała swoją złość pod kontrolą, co było wielkim zdziwieniem dla jej przeciwnika.

Kapitan wrogiej armii przemówił:
- Skończmy to szybko, wyrzutku społeczeństwa !

Reksio będąc niesamowicie inteligentnym stworzeniem, zrozumiał że to kolejna obraza w stronę Eun, więc pokazał swoje ostre niczym brzytwa kły i przygotował się do szarży. Został on jednak powstrzymany przez dziewczynę, która w tej chwili patrzyła w stronę kapitana i odpowiedziała prosto, a zarazem prowokująco :

- Co racja to racja. Nie możemy pozwolić, aby Kyo i Shin na nas czekali, czyż nie Reksiu?

Na twarzy jej przeciwnika pojawił się gniew. Najpierw znieważony przez Kyoshiro, a teraz przez osobę, którą gardził. Złość sprawia, że ludzie tracą nad sobą kontrolę, na szczęście udało mu się to powstrzymać.
Widać, że posiadał większe doświadczenie w boju, które w tym momencie powstrzymało go przed gwałtownym działaniem. Użył na sobie kilku zdolności obronnych i po pewnej chwili na jego ciele pojawiła się pełna zbroja, która w przeciwieństwie do tej Shina zasłaniała również głowę.
Jednak nie była ona nawet w połowie tak potężna jak zbroja czarnego smoka, lecz nadal prezentowała się całkiem nieźle.

Eun aktywowała swój tryb „ Duchowego lisa” - przy aktualnym poziomie zwiększa on czasowo jej statystyki o 90% ( 3 ogony )
Dodatkowo posiada kartę atutową mogącą wykonać tylko w tym trybie.

Przeciwnik długo nie czekał na zaproszenie, a pomimo wagi swojego uzbrojenia, dość szybko doskoczył do swojej przeciwniczki. Ta jednak bez najmniejszych problemów unikała ciosów swojego oponenta, tym samym skutecznie go kontrując.

- Tsk, ta zbroja jest... irytująca. – stwierdziła Eun, po czym spojrzała na Reksia.

Wilczek zrozumiał co miała na myśli, a było to chwilowe odwrócenie uwagi kapitana, gdyż do przebicia się przez jego zbroję, Eun będzie musiała wykonać jedną ze swoich technik, które zdobyła podczas treningu z Kyoshiro.

„Przebijająca Fala” to technika polegająca na szturmie do przodu z takim impetem, że ziemia się rozdziera. Była wprost idealna na uciążliwych przeciwników posiadających dobre wyposażenie w postaci zbroi.

W momencie otrzymania sygnału od Eun, niebiański wilk dobiegł do przeciwnika z niesamowitą prędkością i potężnym uderzeniem posłał go w powietrze. Kapitan początkowo zaśmiał się, jednak jego radość nie trwała długo, gdyż wyczuł zbliżające się zagrożenie.

Była nim Eun szarżującą na niego z niesamowitą prędkością, a to co go bardziej go zaskoczyło znajdowało się tuż za nią.

Ziemia rozdzierała się pod wpływem niesamowitej siły. Ta technika była pokazem czystej siły i szybkości, która wspólnie była doskonałym przykładem niszczycielskiej mocy Eun.
W momencie zderzenia część zbroi uległa całkowitemu zniszczeniu, a sam kapitan odleciał na około 40 metrów i przy lądowaniu zahaczył o kilka drzew.
Jej przeciwnikowi udało się przeżyć, jednak był porządnie poturbowany. Wstając z ziemi, sięgnął on do swojego mieszka i wyciągnął kilka tabletek, dzięki którym wszystkie rany jakie posiadał, zagoiły się w mgnieniu oka.

– Oj, daj spokój. Z pociętą twarzą wyglądałeś zdecydowanie lepiej. – stwierdziła Eun

Kapitan całkowicie stracił nad sobą kontrolę i pod wpływem emocji chwycił za broń. Następnie zacisnął zęby i ruszył wprost na swoją przeciwniczkę.

Reks nie przepuszczając takiej okazji wykonał potężne uderzenie, które posłało go wysoko w powietrze. Następnie Eun celnym rzutem włócznią, zakończyła jego żywot, tym samym kończąc walkę.

Dziewczyna nie chcąc tracić czasu, ruszyła w kierunku z którego wyczuwała energię Kyoshiro oraz wyłączyła swój tryb „Duchowego lisa”.

W tym samym czasie, walka między trzema klanami trwała nadal i pomimo śmierci wielu ze swoich towarzyszy, żadna ze stron nie odpuszczała.

Wojska klanu jednorożca oraz węża nie były w stanie przewidzieć, iż kapitanowie zostaną unicestwieni przed przybyciem na pole bitwy, więc bezsensownie oczekiwali na wsparcie, które nigdy nie nadejdzie.

W momencie gdy Kyo, Shin, Eun oraz Reksio wykończyli wparcie klanu Węża i Jednorożca, na które pozostałe wojska niecierpliwie czekały, szansa na zwycięstwo klanu Dwugłowego Wilka wielokrotnie wzrosły.

Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 Bliźniacze Smoki Team

Wybierz rozdział

Kolorystyka

Jasny Ciemny Sepia

Wielkość tekstu ({{fontSize}}px)

A- A+ A