Powrót na stronę Przybornik/Rozdziały

Tom 2 - Tom 2

Rozdział 75 - Wewnętrzna wojna klanów (25)

Shin widząc, że Eun szybko zakończyła swój pojedynek, od razu poleciał w stronę generał, żeby go poinformować o zabiciu siedmiu kapitanów wrogiego klanu.
Gdy tylko do niego dotarł od razu zaczął mówić:

- Generale, mój oddział pokonał właśnie siedmiu kapitanów wrogiego klanu, myślę że teraz mamy większą przewagę nad klanem węża – powiedział Shin.

Generał bezprecedensowo uśmiechnął się spoglądając na Shina.

– Widziałem znikające aury przeciwników, tylko nie byłem pewien czy to wy, czy ktoś inny ich zabija, ale jednak moje domysły się sprawdziły, cóż... duma rozpiera mój klan, mając takich wojowników po swojej stronie.

- Generale, kapitanowie byli dla mnie słabym przeciwnikiem, przy których nie mogłem uwolnić pełni swojej mocy, a tym bardziej nie mogłem potestować na nich swoich umiejętności. Czuje się rozdarty od środka z tego powodu – stwierdził Shin.

Generał zaczął się śmiać, po czym powiedział Shinowi, że jeszcze zdąży się wyszaleć, gdyż niedługo do walki powinni wkroczyć generałowie wrogiej armii, a są oni najsilniejszymi ludźmi wroga.

- Tss, dobra Generale, idę powybijać szczury lądowe z klanu węża i jednorożca, bo inaczej będę musiał za długo patrzeć na tą bitwę - powiedział Shin, po czym poleciał na pole bitwy.

Cóż za niewyhamowana rządza zabijania, on jak i jego towarzysze wytwarzają najbardziej morderczą aurę na całym polu bitwy… Skąd oni są? - myślał sobie Generał.


Na polu bitwy było coraz więcej krwi, wnętrzności, a przede wszystkim trupów. Ta ziemia jest cmentarzem tysięcy wojowników, ojców, synów, dziadków… Typowa rzeź, która powinna nie zaistnieć.
Shin doleciał do Kyo który już sprawował niszczenie wrogich jednostek, które nie miały żadnych szans na zadanie jakiegokolwiek ciosu.

Kyo – O Shin, byłeś u Generała ?
Shin – Yep, dałem mu info, że zniszczyliśmy kilku kapitanów, cóż z resztą spodziewał się tego.
Kyo – Nie ma co się dziwić w końcu jest Generałem, dosyć silną osobą.
Shin – No ta, ale myślałem, że jak powiem mu że kapitanowie byli słabi, nie mogłem pokazać swoich prawdziwych umiejętności, to będzie chciał ze mną powalczyć, a on co ? A on nic, nudzi mnie już on !
Kyo– Hahaha, to pozabijaj w zamian ludków z klanu węża i jednorożca, poexp sobie, pomyśl, że jest to gra, w której musisz zabić jak największą ilość przeciwników haha...
Shin – Ło luju, lecę zbierać exp.

W tym momencie Shin od razu ruszył w bój mordu, widocznie exp na niego tak działa, a może poczuł wyzwanie ze strony Kyo, kto więcej zabije haha.

Po 2 godzinnej bitwie, wszyscy się wycofywali, klan wilka poniósł straty w blisko 20.000 tysiącach żołnierzy, natomiast klan węża i jednorożca ponieśli szkody na blisko 40-50 tysięcy żołnierzy, czyli wygrana w tej bitwie należy do klanu wilka, co dało się we znaki wrogim klanom, które było bardzo poddenerwowane tą sytuacją.
Wracając do swojego obozu, Shin, Kyo, Eun i Reksio szli razem, dyskutując, jak by tu szybko zakończyć tę wojnę, nie wzbudzając dużego stresu w klanie wilka.
Shin – Dobra, koniec gadki na temat co i jak z tą wojną, jestem strasznie głodny, trzeba coś zjeść bo inaczej czeka nas śmierć głodowa, czyli ta najbardziej bolesna, a jej nie chciałbym doświadczyć !
Czas posiłku był momentem odprężenia, i żartów, w tym momencie, Shin z Kyo mieli zawsze czarny humor, głupie gadki i tym podobne, cóż w taki sposób umilali sobie chwilę wolnego czasu.

W tym samym czasie, gdy całą drużyna smoczków sobie odpoczywała, koło ich namiotu zaczęły wydobywać się głośne dźwięki, które z każdą chwilą były coraz głośniejsze. Co się okazało było to kilkunastu mężczyzn chcących napić się z drużyną smoczków i podziękować im za pomoc w trakcie bitwy, bo gdyby nie oni to na pewno któryś z nich mógłby już nie żyć lub być w niewoli. Cóż nigdy nic nie wiadomo, a drużyna smoczków, zabiła sporą ilość wrogich wojsk.  

Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 Bliźniacze Smoki Team

Wybierz rozdział

Kolorystyka

Jasny Ciemny Sepia

Wielkość tekstu ({{fontSize}}px)

A- A+ A