Powrót na stronę Przybornik/Rozdziały

Tom 2 - Tom 2

Rozdział 85 - Wewnętrzna wojna klanów (35)

Po niespełna kilkunastu minutach Shin powrócił do Kyo który był  z Eun oraz Reksiem, po czym udali się w stronę miasta.

Była to już późna godzina, wszędzie było ciemno, gdzieniegdzie było widać  świecące się światła, prawdopodobnie ktoś tam miał rozpalone ognisko, albo po prostu tam zamieszkiwał.

W tym właśnie momencie odezwał się Shin.

Shin – Cóż wojna dobiega ku końcowi, a my wyruszamy na zasłużony odpoczynek, pewnie, gdyby nie my, klan dwugłowego wilka przegrałby z kretesem.

Po wypowiedzi Shina rozległ się cichy śmiech.

Kyo – Co poradzisz, to królestwo jest już przegrane, korupcja je zniszczy. Jeśli klan dwugłowego wilka będzie chciał zadbać o to królestwo, udzielimy im wsparcia – oczywiście korzyści z tego będą „wielkie” 

Po wypowiedzi Kyo nastała cisza, lecz w pewnym momencie słychać było dziwne dźwięki „buurch, buurch” okazało się, że był to organizm Shina przypominający mu, że jest głodny.

Shin – Och, chyba troszeczkę zgłodniałem, może przyśpieszymy, to szybciej dotrzemy do miasta, a tam będziemy mogli sobie coś zjeść??

Hihihih.
Nagle słychać była słodki śmiech była to Eun, która śmiała się z Shina i jego głodu.

Kyo – Haha, w sumie czemu nie? Też jestem cholernie głodny, więc możemy przyśpieszyć.

Po trzydziestominutowej podróży udało się całej grupie dotrzeć pod bramy miasta, co lepsze ukazało się coś, czego nigdy nie spotkali, brama była zamknięta, na murach jak i przed nimi było mnóstwo żołnierzy.
Gdy tylko grupa smoczków zbliżyła się pod samą bramę miasta, do ich uszu doszedł donośny glos „Kim jesteście?”
Rozglądając się, nie zauważyli osoby, która to mówiła, lecz wiedzieli, że był to jeden z żołnierzy stojących przed bramą.
Shin – Jesteśmy żołnierzami klanu dwugłowego wilka, czemu bramy miasta są zamknięte?

@@@ - Żołnierz klanu dwugłowego wilka? A czy przypadkiem klan dwugłowego wilka nie pojedynkuje się z klanem jednorożca? Klan Wilka jest zgubiony, dlatego zamknęliśmy bramy miasta, by moc się w razie ewentualności jakoś obronić!

Hahahaha, w tym momencie Shin zaczął się głośno śmiać, po czym powiedział
Shin – Klan dwugłowego wilka właśnie jest w trakcie rozgramiania wrogich jednostek, podczas tej wojny odniosą zwycięstwo. Nie grozi wam już żadne niebezpieczeństwo, a na pewno nie w naszej obecności w końcu jesteśmy na poziomie generałów armii. Przyszliśmy tu by odpocząć po bitwie!
@@@ - K-k-klan dwugłowego wilka wygrał wojnę? Jak to możliwe!?
Shin – Po prostu, klan dwugłowego wilka ma lepszych wojowników, co skutkowało wygrana w tej bitwie, a teraz otwórzcie bramy, albo sam je sobie otworze.
@@@ - Udowodnij to, że jesteś z klanu wilka , a także to, że klan wilka wygrał tę wojnę!
Shin – Ja, jak i moi kompani nie mamy chęci spowiadać się komuś takiemu jak ty... Na tym zakończmy rozmowę.

Shin zbliżał się do bramy, w tle było słychać krzyki „Stać, nie zbliżaj się, będziemy strzelać! ” Lecz Shin nie zwracał na to uwagi, wyjął swój miecz, po czym zaczął biec.

Rozbicie lotosu!
Boom, miecz Shina zderzył się z bramą, w której zrobiła się ogromna dziura, przez która mogłyby przejeżdżać cale wagony ludzi.

Kyo – Haha, wiedziałem, że to zrobisz. Zawsze ci odwala jak jesteś głodny hahaha
Shin – Zamknij się! Po prostu Ci ludzie mnie zdenerwowali!

Wszyscy żołnierze stali oniemiali z szoku, nigdy nie widzieli tak potężnej techniki walki mieczem, a co ważniejsze siła, jaka pochodziła z tego uderzenia, była nieludzka!

@@@ - Kim ty jesteś!

Shin – Bogiem, potem możesz się do mnie pomodlić grzeszniku niepozwalający mi wejść do miasta w prosty sposób!

Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 Bliźniacze Smoki Team

Wybierz rozdział

Kolorystyka

Jasny Ciemny Sepia

Wielkość tekstu ({{fontSize}}px)

A- A+ A