Powrót na stronę Przybornik/Rozdziały

Tom 3 - Tom 3

Rozdział 105 - Nowa podróż Shinzuke

Po treningu Shin powiedział do Kyle, żeby się zbierał, po czym podszedł do Reksia i zaczął go głaskać, następnie ruszył w kierunku lasu.

Gdy tylko Shin ruszył Kyle i Reksio podążyli za nim.

Shin – Kyle, wiesz, co czyni faceta prawdziwym wojownikiem?
Kyle – Nie mistrzu, a co czyni go wojownikiem?
Shin – Musisz być bezwzględny, gdy ktoś próbuje Cię zabić, nie wahaj się, odrąb mu głowę, uwierz mi, to odpręża.
Kyle - …

Podróż Shina była oczywista, byle do przodu, gdzie dojdzie, tam będzie.

Nastała noc, Shin postanowił zarządził odpoczynek, rozpalił ognisko, po czym usiadł przy nim, wraz z nim Kyle i Reksio, Shin postanowił dziś porozmawiać ze swoim uczniem, o kierunku walki, jaki by chciał obrać, i wtedy ewentualnie mu w tym pomóc.

Shin – Kyle, jaki byś chciał obrać kierunek, jako wojownik?
Kyle, spojrzał na Shina, po chwili namysłu odpowiedział „Chcę być wojownikiem, który używa brutalnej siły, chcę być silny jak niedźwiedź, który jednym uderzeniem łapy może zabić swojego przeciwnika mistrzu!”

Shin z zadowolonym wyrazem twarzy odpowiedział „Dobrze! Bardzo dobrze! Od tej pory będę szkolić Cię na brutalnego wojownika, który posiada destrukcyjną moc, lecz by mieć taką moc, musisz być bezwzględnym człowiekiem”powiedział Shin do Kyle ’go.

Kyle spojrzał na Shina, potakując głową, odpowiedział „Tak Mistrzu!”


Tuż z samego rana, Shinzuke postanowił, że będzie używał drastycznych środków, by wzmocnić wytrzymałość Kyle, po czym zaczął z nim walczyć, skutek pojedynku był prosty do przewidzenia, Shin okaleczał go do nieprzytomności, w ten sposób, chciał wzmocnić wytrzymałość młodego Kyle, który ma zostać Generałem w Klanie Smoka.

Trening z Shinem był dla Kyle trudny, mimo to Kyle wiedział, że żeby zdobyć siłę, trzeba poświęcić swoje życie, czyli wszystko.

Shinzuke był dumny ze swojego młodego i odważnego ucznia, który chce być silny, dało mu to samemu dużą motywację do stania się prawdziwym potworem, który już nigdy nie przegra! Nigdy!

Shinzuke przez bardzo długi czas nie sprawdzał statystyk Reksia, dziś w końcu postanowił nadrobić wiedzę, po czym zaczął sprawdzać statystyki i rozwój Reksia.
Co się okazało, Reksio był w połowie drogi, przed nową ewolucją która była nazwana „Siłą”.

Shin był ciekawy, jak będzie wyglądała ta przemiana, ale wiedział jedno, na pewno Reksio będzie potężny.

Po całym dniu treningu, Shinzuke postanowił ruszyć w dalszą podróż, chciał jak najszybciej dotrzeć na nieznane mu tereny, na których mógłby zdobyć doświadczenie jak i siłę.

Po kilkunastu dniach podróży, Shin, Kyle i Reksio dotarli do ogromnego kanionu, który był zarośnięty wszelką możliwą roślinnością, widok był piękny, ale to piękno skrywało wiele niebezpieczeństw. Shin wyczuł wiele aur mocy, które niosły ze sobą chęć mordu, prawdopodobnie były to dzikie zwierzęta wysokiej klasy, możliwe, że były to nawet Bossy.

Shin był z tego powodu bardzo zadowolony, postanowił w tym miejscu zbudować prowizoryczny szałas, w którym zamieszka przez jakiś czas, i będzie tu trenować.

Shin – Kyle, wyczuwam tu wiele groźnych bestii, czuję, że będziesz mógł tu ze mną zdobyć wiele pożytecznego doświadczenia, które wzmocni zarówno mnie jak i Ciebie.
Kyle – Groźne potwory?
Shin – Tak, w tym świecie istnieje wiele bestii, które są tak silne jak ja, ba nawet silniejsze, ale co najważniejsze, za zabicie bestii, która ma rangę Boss'a, można zdobyć bardzo cenne przedmioty, które mogą dać Ci wielką moc bojową, inteligencję czy coś, dzięki czemu będziesz mógł coś stworzyć, naprawdę, trafiliśmy w prawdziwy Kanion Skarbów Hahaha

Shin w tym samym momencie spojrzał na Kyle i zaczął rozmyślać (Fiu Fiu, mój królik doświadczalny musi być wytrzymały haha, wtedy spróbujemy haha) Na jego twarzy pojawił się straszny uśmiech, Kyle zauważywszy to, był przerażony, ponieważ wiedział, że jego Mistrz Shinzuke jest przerażającą osobą i ma strasznie dziwne zainteresowania, które go przerażały..


Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 Bliźniacze Smoki Team

Wybierz rozdział

Kolorystyka

Jasny Ciemny Sepia

Wielkość tekstu ({{fontSize}}px)

A- A+ A