Powrót na stronę Przybornik/Rozdziały

Tom 3 - Tom 3

Rozdział 112 - Modyfikacja swojego ucznia

Shin uzyskując informację o nabytych przedmiotach, oraz kodach genetycznych tego bossa, spojrzał na Kyle ze złowieszczym uśmiechem.

Shin – Kyle mój kochany uczniu, wiesz że niedługo czeka cię spotkanie z wrotami piekieł? Hahaha

Kyle był w szoku, wiedział że jego mistrz już coś kombinuje, coś co na pewno przysporzy mu wiele kłopotów.

Po całodniowym treningu walki wręcz, Kyle był wykończony, w tym właśnie momencie Shin podszedł do Kyle i powiedział, szczurku, słuchaj, to co zaraz będę robić jest czymś bardzo ryzykownym, ale obiecuję że jak się wszystko uda to będziesz jebanym potworem, oczywiście ja będę dalej większym potworem, ale to tylko szczegół, nie to żebym się chwalił.

W tym czasie, Shin chwycił Kyl’a i przywiązał do pobliskiego drzewa, to co planował zrobić, było czymś co każdy by się domyślił „Eksperyment Genetyczny”, ale żeby go robić na swoim uczniu, to bardzo zaszokowało Kyl’a nie spodziewał się że coś takiego może się wydarzyć, chciał krzyczeć, ale Shin był przebiegły i zakneblował mu usta.

Po czym następnie usiadł przed Kylem, zamknął oczy i zaczął rozmyślać w jaki sposób ma to zrobić, by uzyskać jak największy efekt.

Po dobrym zastanowieniu się, Shin położył swoją prawą dłoń w miejscu którym znajduje się serce po czym uaktywnił swoją całą Aurę i krzyknął :
„Modyfikacja gnetyczna – Aktywacja!”

Aura wychodząca z Shina zaczęła otaczać również Kyla tak jak by należała również do niego.

Po godzinnej synchronizacji, przed Shinem ukazało się okno informacji.

„Synchronizacja powiodła się, proszę wybrać kody genetyczne których chciałbyś użyć w tym procesie”

Shin od razu w myślach krzyknął: Przeznaczam na tę modyfikację wszystkie kody genetyczne wilkołaka!”

Boom – Explozja promieni wyłoniła się z dłoni Shina i zaczęła wtapiać się w ciało Kyla.
Czas mijał a energia ciągle była wchłaniana przez Kyla, Shin wyczuwał że od Kyla zaczynała wydobywać się dosyć gęsta i bardzo wyczuwalna aura.


Jedna godzina minęła.
Druga godzina minęła.
Trzecia,czwarta,piąta….

1 dzień, 2 dzień, 3 dzień, Tydzień…

Czas płynął bardzo szybko, minął już ponad tydzień od kiedy Shin zaczął eksperyment na Kylu..

Minęło kolejne kilka godzin… Gdy tu nagle Shin wyczuł dziwne wibracje.

Boom, potężna aura eksplodowała i odrzuciła Shina na 10 metrów w tył, Shin był w szoku, nie wiedział co było tego powodem.

Gdy ku jego zdziwieniu pokazało się okno.

„Modyfikacja powiodła się, ranga tej modyfikacji należy to poziomu Mistrzowskiego, Człowiek modyfikowany został zmodyfikowany i wzbogacony o częściową transformację w Wikołaka poziomu Mistrzowskiego, dzięki czemu jego siła wzrośnie 10-krotnie, z rozwojem dorastania siła będzie wzrastać, w wieku w którym ów osobnik dorośnie i będzie już w pełni dojrzały jego siła może być zwiększona nawet 100 krotnie od przeciętnego człowieka.”

Oczy Shina zaczęły błyszczeć, niczym oczy wrony która uwielbia wszystko co błyszczy.

Bym bardzo zadowolony, po ponad 7 dniowej modyfikacji w końcu mu się udało i dało to jego uczniowi nowe możliwości rozwoju!

Po ogarnięciu się z zachwytu, Shin ruszył w stronę Kyla, który aktualnie spał, prawdopodobnie był wykończony po całym eksperymencie Shina.

Shin od razu go rozwiązał i położył na ziemi, po czym usiadł w oczekiwaniu na przebudzenie Kyla, by podzielić się z nim tą nowiną.

Minęło kilka godzin, Kyle w końcu się obudził, po czym zorientował się że nie jest już przywiązany do drzewa, po czym krzyknął „Ja żyję!!!!!!” Shin spojrzał na niego w szoku i zaczął się śmiać po czym powiedział.

Sądziłeś że Cię zabiję? Za kogo ty mnie masz, nie skrzywdził bym mojego ucznia – Buhahahahaha

Kyle wiedział że Shin coś mu zrobił, ale nie wiedział dokładnie co, lecz Shin zaczał mu wszystko wyjaśniać co się wydarzyło i co zyskał, Kyle sprawdził swoje okno dzięki czemu dowiedział się więcej o tym jakie ma możliwości w tej chwili jego oczy ukazywały zdziwienie.

--
ZAPAMIĘTAJCIE DZISIEJSZĄ DATĘ :
Shin napisał czapter.
Kiedy napisze kolejny? Nie wiem - jego pytać. 

Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 Bliźniacze Smoki Team

Wybierz rozdział

Kolorystyka

Jasny Ciemny Sepia

Wielkość tekstu ({{fontSize}}px)

A- A+ A