Rozdział 133 - Koniec bitwy

Shinzuke natomiast udał się do domu rodzinnego Neosii, którą to postanowił poślubić.

Po kilkugodzinnej rozmowie z jej Ojcem, Shinzuke powiedział że wyślę tu kilkoro swoich podwładnych którzy pomogą mu zarządzać miastem, bo od Dziś, jako prezent dla Ojca od Shina było zostanie władcą miasta.

Neosii natomiast, miała wyruszyć z Shinem w dalszą podróż, lecz pierw postanowili wyjaśnić kilka prostych rzeczy.

Shinzuke pierwsze co zapytał Neomii czy ma jakieś wyposażenie które nada się dla Nekromantki.

Odpowiedź była prosta, nie posiadała.

Shinzuke uśmiechnął się dosyć spokojnie, po czym powiedział, to nic, to nic ja mam coś dla Ciebie, coś co pewnie jest warte naprawdę wiele.

Shinzuke zajrzał do swojego pierścienia, po czym wyjął jeden przedmiot.

Różdżka Nelfoilsa

Siła ataku z magii: +1.500

Obrona: +50

Dodatkowa umiejętność:

Obrażenia zostają zwiększone o 20%

I dał ją Neosii, trzymaj z tą bronią twoje czary z nekromancji na pewno będą potężniejsze kilkukrotnie.

Neosii – Nie, Nie mogę tego przyjąć! To jest zbyt cenny przedmiot! Czym sobie zasłużyłam żeby go dostać?

Shinzuke – Czyż to nie oczywiste? Masz zostać moją żoną, a moja żona ma władać i mieć władzę, a to dopiero początek rozdawania prezentów.

Następne przedmioty jakie mam dla Ciebie są to dwa pierścienie które zdobyłem z bardzo irytującego bossa… Powiedział Shin.

Pierścień Rozwagi

Inteligencja: +100 punktów

Zwiększa obrażenia zadawane z magii o 5%

Pierścień Wytrzymałości

Wytrzymałość: +120 punktów

Zwiększa wytrzymałość przyzwanych stworzeń o 10%

Te dwa pierścienie pomogą Ci wzmocnić Wytrzymałość jak i zwiększą twoje możliwości magiczne, będziesz posiadała więcej punktów many.

Neosii – Czy te pierścienie nie są jedną z najwyższych klas przedmiotów naszego królestwa?

Shin – Nie wiem, nie interesuje mnie to, z czasem i tak będziesz nosić jeszcze potężniejsze przedmioty.

Neosii – Nie żartuj wiesz jak ciężko zdobyć takie przedmioty? Są one legendarne.. tylko Ci najsilniejsi wojownicy naszego kontynentu posiadają takie przedmioty, a jest ich niewielu.

Shinzuke – Cóż, czyli będę ponad nimi, i sam będę posiadał więcej niż oni wszyscy razem, ty podobnie, w ciągu kilku lat rozwiniesz się do takiego stopnia, że będziesz znana na całym kontynencie, jako najsilniejsza nekromantka.

Neosii - …

Shinzuke – Cóż, dobra mam dla Ciebie jeszcze trzy przedmioty, z ich możliwościami na pewno będziesz zadowolona, a twoja siła wzrośnie niesłychanie, są to przedmioty których ja nie potrzebuje, a żeby je zdobyć musiałem walczyć dwa dni z jednym bossem.

Ponownie Shin sięgnął do swojego pierścienia, tym razem nie były to żadne pierścienie czy broń, była to Szata, Kapelusz i Buty.

Szata Foxa Mailsa

Życie +5.000

Mana + 7.000

Obrona + 100

Dodatkowa umiejętność:

Dzięki tej szacie, można latać do wysokości 200 metrów.

Kapelusz Foxa Mailsa

Życie + 2.000

Mana +3.000

Obrona +50

Dodatkowa umiejętność:

Kapelusz nakłada na ciało właściciela niewidzialną powłokę ochronną która, niweluje wszystkie ataki wroga które nie przekraczają 1.000 tysiąca.

Buty Foxa Mailsa

Życie +2.000

Mana +3.000

Obrona +20

Dodatkowa umiejętność:

Dzięki tym butom szybkość poruszania się, zwiększa się o 200%, są to magiczne buty, które niwelują ciężar i zmęczenie podczas poruszania się naszego ciała.

To wszystko dla Ciebie, myślę że z tymi przedmiotami, już będziesz wstanie wznieść się na wyżyny, teraz wystarczy że zdobędziesz wyższy poziom, nowe umiejętności, a twoja siła wzrośnie kilkukrotnie. I pokonanie takich osób jak Ci mistrzowie z miasta, będzie bardzo proste.

Neosii - była pełna szoku, w tej chwili posiadała potężne skarby, o których wcześniej mogła tylko pomarzyć.

Shinzuke – Teraz pytanie, udajesz się ze mną w podróż ku zdobywaniu większej wiedzy, wielu walkom i pojedynkom? Czy zostajesz tu w mieście wraz z ojcem?

Neosii – Myślę że mój ojciec, pod opieką twoich podwładnych sobie poradzi, chcę udać się wraz z tobą, chcę być silniejsza, tak żeby nikt nie musiał mnie już więcej bronić.

Shinzuke – Załatwione! Teraz idziemy się przespać, rano idziemy na spotkanie z białym lisem do tawerny.


Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 - 2019 Bliźniacze Smoki Team
Komentarze
Aby móc pisać komentarze musisz się zalogować.