Rozdział 144 - Chwila prawdy – Moc Boga Zła cz2

Po przeniesieniu do innego miejsca, Shin zorientował się że było to miejsce, w którym życie nie miało sensu. Nie było tu ani drobinki światła czy też jakiejkolwiek roślinności.

Dzięki swojemu wzrokowi, mógł to wszystko zobaczyć, grunt na którym stąpał była to już bardzo dawno zaschnięta lawa.

Po kilku chwilach, Shinzuke mógł usłyszeć dziwny ryk, był on tak potężny że Shin musiał zasłonić uszy. Po krótkiej chwili ukazała się dziwna bestia.

  • No więc zobaczmy, na co Cię stać młodzieńcze. – Powiedział dumnym głosem Bóg Zła.

Shinzuke tylko parsknął śmiechem, patrząc na zbliżającą się kreaturę.

Kreatura przypominała człowieka, lecz całe jej ciało było pokryte futrem, a zamiast dłoni miała szpony, głowa natomiast przypominała bardziej głowę Minotaura, oczy berserka. Sam wygląd mówił że jest bardzo silna, i nie można było jej lekceważyć. Zwłaszcza że jest to stworzenie w posiadaniu Boga Zła, więc nie wiadomo jakie umiejętności może posiadać.

Shinzuke od razu nałożył na siebie barierę ochroną z magi ciemności, która miała go chronić przed ewentualnymi uderzeniami. Lecz nie był pewien czy to w ogóle będzie miało jakąkolwiek szanse na odparcie ataku wroga.

Po krótszej chwili, bestia nagle przyśpieszyła i zaatakowała. Shin przyjmując uderzenie, bronił się swoim wielkim mieczem, siła uderzenia była potężna. Gdyby Shin nie obronił się w ostatniej chwili straciłby już głowę. Było to przerażające uczucie, które sprawiło że Shin miał ciarki.

Po uderzeniu Shinzuke przesunął się kilka metrów do tyłu.

Klęcząc na jednym kolanie, opierając się o swój miecz, uniósł głowę i spojrzał na dziwną kreaturę. – Hahahahahahaha – W tym momencie Shinzuke wpadł w swój szał śmiechu (N-N-Nigdy nie wiedziałem że będę mógł prędko walczyć z tak potężnym przeciwnikiem.

Shinzuke był tak radosny, że Bóg Zła który obserwował tę sytuacje był troszkę zaszokowany. Ludzie w takich sytuacjach pogrążają się w smutku, złości i żalu, lecz ten człowiek był inny, cieszył się z powodu że wróg jest taki silny.

Bestia znów ruszyłaby zaatakować, lecz Shin zdołał uniknąć ataku toporem, którym władała kreaturo, po czym próbował zaatakować ją z boku. Lecz gdy już wyciągnął rękę w stronę tej bestii, Shinzuke poczuł dziwne uczucie, co się okazało, jego ręka została odcięta. Kreatura była zbyt szybka i Shinzuke nie był wstanie zareagować.

Gdy Shin spojrzał na rękę, która została odcięta, nagle poczuł potężny ból.

Bóg Zła widząc tę sytuacje, był trochę zawiedziony. Wojownik bez ręki będzie miał Ciężko, dlatego stwierdził że Shinzuke jest już na przegranej pozycji. Lecz ku jego zaskoczeniu, stała się rzecz której by nigdy nie przypuścił.

W tej właśnie chwili ręka Shina odrosła w niesłychanym tempie. Shinzuke zauważywszy to, stwierdził jednostronnie – Regeneracja jego ciała była na boskim poziomie, jedyne co teraz potrzebował to potężnego wzmocnienia jego ciała, tak żeby przeciwnicy nie mogli go zranić, żeby jego skóra była twardsza niż najlepsza stal świata.

Shinzuke – Hahaha, żeby mnie pokonać będziesz musiała się wysilić brzydka bestio, bo jak nie to twój los będzie już przesądzony i umrzesz.

Grauwohoro – Bestia zaczęła mówić

Od Autora: To chyba niemiecki xD

Shinzuke nie zwracając na to uwagi wyskoczył na wysokość kilku metrów w kierunku bestii krzycząc „Czas pojedynku zbliża się ku końcowi!”.

Wtedy też użył techniki która wykorzystywała całe jego ciało, była to technika której nauczył się w świecie ludzi w której to musiał użyć 100% mięśni z całego ciała, było to bardzo wymagająca technika, ale jeżeli powiodłaby się, jej siła ataku była by cholernie potężna.

„Mocne Uderzenie” – Krzyknął Shinzuke wyciągając swój miecz zza siebie.

Trash – Bestia została bardzo mocno zraniona w okolicach barku, strasznie krwawiła, Shinzuke nie chcąc tracić tej okazji, od razu zaatakował dolną część bestii, i zaatakował najsłabsze części nóg bestii.

Bestia upadła.

Shinzuke w tym momencie powolnym krokiem szedł w stronę bestii. Bestia była w amoku, nie wiedziała co się do końca stało.


Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 - 2019 Bliźniacze Smoki Team
Komentarze
Aby móc pisać komentarze musisz się zalogować.