Rozdział 146 - Chwila prawdy – Moc Boga Zła cz3

Shinzuke podszedł i ustał naprzeciw kreatury.

Boże Zła, jak sądzisz, mam zabijać tę dziwną kreaturę? Bo jeżeli nie ma to żadnego znaczenia, to trochę szkoda zabijać to coś – Powiedział Shin.

  • Haha, masz rację, zabicie tej bestii nic nie da, a jest ona prawdopodobnie ostatnią ze swojego gatunku – Cóż, może zostać i trwać kto wie, może do następnego testu dla kolejnych śmiałków haha – Bóg Zła był bardzo radosny. Shinzuke – Co jesteś taki zadowolony, kontynuujmy! Daj mi swoje krople krwi, wypije je i zobaczymy, co się stanie i czy wytrwam przy tym wyzwaniu, o ile nie jest to jakiś kit.
  • Dobrze, już dobrze. Pierw odbierz nagrodę, jest ona nieopodal w bardzo starej skrzyni.

Shinzuke rozejrzał się po terenie i spostrzegł, że rzeczywiście była tam stara skrzynia, dlatego też podszedł do niej, po czym chciał ją otworzyć, lecz nie mógł tego zrobić. Shinzuke – Boże Zła, o co chodzi? Czyżby trzeba by użyć specjalnego sposób, żeby ją otworzyć? Czy po prostu to jakiś żart?

  • Hoo, nie jesteś taki głupi chłopce, faktycznie, żeby otworzyć tę skrzynię, musisz nasycić ją magią ciemności. Jest to pewnego rodzaju szyfr. W końcu mało kto może korzystać z tego rodzaju magii w tych czasach.

Po wysłuchaniu słów Boga Zła Shinzuke użył tego sposobu, żeby otworzyć starą skrzynię.

Mocne czarne światło z mieszanką zielonego, zaczęło otaczać całą skrzynię, po chwili skrzynia się otworzyła.

Shinzuke – Czyli jednak nie kłamałeś. Już myślałem, że chcesz zrobić ze mnie durnia.

  • Haha, nie lubię takich gierek. Jak bym chciał się zabawić twoim kosztem, zrobiłbym to w bardziej zabawny i poniżający sposób – Powiedział Bóg Zła.

Shinzuke zrozumiał, że Bóg Zła faktycznie nie robił sobie z niego żartów, podszedł do skrzynki, by zobaczyć, co za skarb tam leżał. Co się okazało była tam księga, na której były wyryte dziwne słowa. Po chwili zerkania na księge Shin zapytał boga – Co to za księga? Bóg Zła – Cóż, jest to księga, która zawiera technikę tworzenia sztucznego świata, w którym czas płynie zupełnie inaczej, dzieli się ona na 5 poziomów.

W Świecie, który tworzymy, czas płynie o wiele wolniej, dzięki czemu możemy stać się silniejsi w szybkim czasie, bynajmniej będą tak myśleć, Ci co nie znają tej tajemnicy. Pierwszy poziom tej umiejętności jest w stanie stworzyć świat, w którym dwie godziny to jedna godzina w świecie rzeczywistym. Co najważniejsze, w sztucznym świecie starzejemy się tak samo, jak w rzeczywistym, czyli starzejemy się o jedną godzinę nie o dwie.

Shinzuke – Więc to jest tak potężna umiejętność? A inne poziomy księgi jak zmieniają czas? Bóg Zła – Cóż, dobra powiem Ci jedynie do trzeciego poziomu. Więc drugi poziom jest już trochę lepszy, pięć godzin w świecie sztucznym, to jedna godzina w rzeczywistym, natomiast trzeci poziom to już 16 godzin w sztucznym a jedna godzina w rzeczywistym. No ale spokojnie, nie będzie łatwo Ci wejść do tych poziomów. Gdyby było to tak proste, to naprawdę mógłbyś być istnym potworem – Powiedział, śmiejąc się

Shinzuke – Haha, czyli dzięki temu na pewno będę mógł stawać się silniejszym, w szybszy sposób, wspaniale! Wręcz cudownie, tylko powiedz mi czy jak stworze ten świat będzie on dostępny dla wszystkich, czy tylko dla wybranych? Bóg Zła – Żeby ktoś mógł wejść do twojego świata, będzie musiał posiadać na swoim ciele specjalną pieczęć, która mu to umożliwi, inaczej nie będzie miał szans, żeby wejść.

Shinzuke – Wspaniale! W takim razie biorę tę księgę! Bóg Zła – Haha, a teraz kolej na ostatnie zadanie, zadanie wypicia mojej krwi, i zyskania mojej mocy. Zobaczymy czy podołasz.

W tej chwili Bóg Zła wysłał przed Shina złoty półmisek, w którym znajdowała się czerwona ciecz.

Bóg Zła – Znajduje się tu 15 kropli mojej krwi, gdy uda Ci się je wypić, a jednocześnie przeżyć z czasem twoją siła będzie rosła sama z siebie, w taki sposób, że twój móżdżek nie będzie mógł zrozumieć.


Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 - 2019 Bliźniacze Smoki Team
Komentarze
Aby móc pisać komentarze musisz się zalogować.