Rozdział 147 - Chwila prawdy – Moc Boga Zła cz4

Shinzuke schylił się do miski, w której znajdowało się piętnaście kropli krwi Boga Zła, po czym usiadł w pozycji medytacji i wypił haustem wszystkie piętnaście kropli krwi. Przez krótką chwilę Shinzuke nie wyczuwał żadnych zmian, lecz po kilku sekundach, czuł że jego ciało zaczyna się coraz bardziej męczyć, do tego jest bardzo rozpalone.

Po kolejnych kilku sekundach Shinzuke zaczął coraz ciężej oddychać, nie wiedział co ma robić, starał się uspokoić medytując, ale nie był wstanie się na tym skupić w ogóle, jego rytm został całkowicie rozbity.

W tym samym czasie Bóg Zła patrzył na Shina z wielkim skupieniem „Teraz się okaże czy będziesz wstanie posiąść moją moc, jeżeli mu się uda zyska coś czego nawet mi się nie udało” – Powiedział po cichu, tajemnica która wiązała się ze zdobyciem mocy, wnosiła coś czego nawet sam Bóg Zła nie był wstanie uzyskać.

W tym samym czasie, Reksio który był w twierdzi smoczych wojowników, nagle poczuł że coś jest nie tak, jako że w pewien sposób był połączony z Shinem, poczuł że Shin jest w niebezpieczeństwie, gdy próbował się skomunikować ze swoim panem, otrzymał odpowiedź „Wszystko dobrze, trenuje nie przeszkadzaj Mi”.

Shinzuke nie miał innego wyjścia, musiał spławić Reksia, to co się tutaj wydarzy nie może być wyjawione nikomu, nie wiadomo jakie niebezpieczeństwo mogłoby przyjść wraz z tymi informacjami o Bogu Zła.

Bul był coraz silniejszy, krew w żyłach Shina była gorąca jak lawa, a całe jego ciało zaczęło wydzielać coś na po dobę pary wodnej.

Bóg Zła w spokoju obserwował tą sytuację, w milczeniu mówiąc że da radę, że mu się uda – wspierał Shina.

Shinzuke natomiast w danej chwili wszedł w dziwny stan, jak by to była jakaś iluzja, a w tej iluzji ukazała mu się dziwna postać.

  • Człowiek? To człowiek! Ahahaha kolejny mierny człowiek próbujący zdobyć moją moc!

Shinzuke powiedział do dziwnej osoby – Kim jesteś?

  • Przychodzisz do mnie i pytasz się kim jestem? Co za bezczelność!

Shinzuke w tej chwili był w delikatnym amoku, nie wiedział kim jest ta osoba, ani Bóg Zła o tym go nie poinformował.

Shin – Tak, przyszedłem tu, bo powiedziano mi że jak zdam ten test to zyskam moc, moc z którą będę wstanie wznieść się na szczyt świata – Odpowiedział bez krzty jakiejkolwiek niepewności.

  • Czekaj, Czekaj już wiem jak tu się dostałeś ahaha, ten bachor zwący się „Bogiem Zła” Cię tu przysłał? Ahaha, a to niezły z niego nicpoń! To prawda, możesz zyskać tu potężną moc, ale żeby ją zyskać, będziesz musiał po prostu odpowiedzieć mi na kilka pytań. Od razu ostrzegam, każde zawahanie, każde zastanawianie się, wszystko będę widział. Nie będziesz wstanie mnie oszukać, gdy uda Ci się zdać mój test ofiaruję Ci moją moc.

Shinzuke – Co to za pytnia?

  • Haha, są one proste ale to jak odpowiesz na nie, zależy już tylko i wyłącznie od Ciebie.

  • Dobra, pierwsze pytanie: Po co Ci moja moc?

Shinzuke słysząc pytanie odpowiedział natychmiastowo i wprost „Chcę być silny, żebym mógł zabić więcej niż jest mi to dane”.

Tajemnicza istota słysząc odpowiedź, była rozbawiona. Nie wyczuła w tym co Shinzuke mówił ani krzty zawahania czy też fałszu. On faktycznie chciał tylko zabijać.

  • Drugie pytanie: co zrobisz gdy spotkasz demona zwanego „Belbelionem”

Shinzuke wsłuchał się, nazwa przypomniała mu szatana, dlatego też od razu odpowiedział, zrobię to co najlepiej umiem, będę z nim walczyć na śmierć i życie. Nie ważne czy będzie bogiem,smokiem,diabłem czy kimkolwiek.

Tajemnicza postać, pomyślała chwile, i zaczęła się głośno śmiać, była chyba jedyna osoba która nie wiedziała co to belbelion. Co najlepsze, jest to mała papuga, ale dziwna istota nie mogła się powstrzymać, i zadała Shinowi takie pytanie. Nie ujawniając mu tego.


Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 - 2019 Bliźniacze Smoki Team
Komentarze
Aby móc pisać komentarze musisz się zalogować.