Rozdział 149 - Nowe umiejętności cz1

Po tym, jak dziwna postać zadała już dwa pytania, przeszła ona do trzeciego i ostatniego pytania, które miało przeważyć czy Shinowi uda się zdobyć tę moc, czy też nie.

Dziwna istota spojrzała z bardzo zuchwałym uśmiechem i przeszła do kolejnego pytania. Pytanie numer 3: Jeżeli zdobędziesz moją moc, moc, która może tworzyć i dać życie wieczne, obiecasz, że nie staniesz po stronie zła, a będziesz wiódł życie osoby sprawiedliwej?

Shinzuke słysząc dziwne pytanie, był troszkę oszołomiony, Bóg Zła, dziwna istota, i takie pytanie? Nie miał bowiem wyjścia jak tylko odpowiedzieć na to pytanie.

Odpowiedź: Obiecuję, ale jeżeli trafi się osoba, która będzie chciał mnie w jakiś sposób zranić, oraz zranić mi bliskie osoby, nie patrząc na wszystko, zabije, zmiażdżę, unicestwię, a jak będzie potrzeba, i jego złe nasiono zostanie w jego rodzinie, ich też wyeliminuje. Zgładzę co do ostatniego ziarna.

Dziwna istota, słysząc tę odpowiedź, był w szoku, spodziewał się, że Shinzuke tak odpowie, ale zdanie co o ziarnie, oszołomiło go, przez co był w szoku.

Pac, Pac

Po chwili Shinzuke usłyszał oklaski, były to oklaski, które dawała mu dziwna istota, po czym do niego powiedziała.

  • Muszę przyznać, jesteś bardzo intrygującą osobą, spodobałeś mi się, udzielę Ci swojej mocy. Pamiętaj, lecz gdy spotkasz istoty zła, które mają się za bogów świata, nie wspominaj im o swojej mocy, bo ich zawiść może spowodować do tego, że zanim ich przerośniesz, zabiją Cię w bezwzględny sposób.

Shinzuke – Dobrze, będę pamiętać, a teraz powiedz mi co to za moc.

Dziwna istota – Moja moc, jest dosyć oryginalna, dzięki niej Siłą człowieka, jak i Jego wytrzymałość wzrasta, gdy osiągniesz, chociażby szczyt wytrzymałości, staniesz się nieśmiertelny, nigdy nie umrzesz, a twoje starzenie zatrzyma się w wieku osiągnięcia szczytu wytrzymałości.

Natomiast siła, gdy będziesz już, choć w połowie drogi, będziesz mógł bez trudu dźwigać 10.000 ton ciężaru. A twoje ciosy będą śmiertelne nawet dla tych z poziomem półbogów.

Szczęka Shina była rozchylona, natomiast jego oczy były wielkości pięciu złotych, widać było po nim, że moc go podnieciła, co też rozbawiło dziwną istotę.

Shinzuke – Więc to tego rodzaju moc dostane, idealnie, właśnie taką moc lubię, być odpornym na wszystko i niszczyć każdego swoją pięścią – ahahaha.

W tym momencie dziwna istota wykonała kilka dziwnych znaków, naznaczając przy tym Shina, po krótkiej chwili do mózgu shina zaczęło napływać tysiące informacji o świecie, o nowej mocy oraz o tych, przed którymi musi się strzec.

Było to bardzo dziwne, Shinzuke nie spodziewał się, że w taki sposób można przekazać komuś informację, przez co nie musi się ich uczyć i zapamiętywać. Bardzo ciekawa technika. – Stwierdził Shin, uśmiechając się do dziwnej istoty.

„Moja moc, jest już twoja, wszystkie informacje, jakie posiadałem o świecie, dałem Ci, Wykorzystaj je w dobry sposób. Reszta należy do Ciebie wszystkie moje techniki”.

Po wypowiedzeniu tych słów dziwna istota znikła niczym rozproszony dym.

Wtedy też, Shin został przeniesiony do swojej świadomości, po czym obudził się ze stanu medytacji, Bóg zła zauważając to, był w szoku, była to pierwsza osoba, której udało się wrócić cało z tej wyprawy dusz.

Shin – Więc to tak zaplanowałeś Boże Zła? Bóg Zła – Cóż, nie spodziewałem się, że tobie uda się przejść tę próbę, ale jeżeli udało Ci się, to znaczy, że odziedziczyłem moc boga stworzenia, a ja bóg zła, ofiaruje Ci zatem moje umiejętności, z którymi będziesz w stanie zrobić sporo. Shin – Co to za umiejętności?

W tej chwili Bóg Zła użył dziwnej umiejętności, co niejaki bóg stworzenia i dał Shinowi informacje o jego umiejętnościach od razu do jego mózgu, co ułatwiało naukę, bo wszystko było przedstawione co i jak, a co najlepsze, nikt nie mógł wykraść tych technik.


Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 - 2019 Bliźniacze Smoki Team
Komentarze
Aby móc pisać komentarze musisz się zalogować.